אודות חברת כמיסה

 

אודות Metrotile

 חברת כמיסה מרכז העצים בע"מ מייבאת ומשווקת מגוון מוצרים למעלה מ-20 שנה , וביניהם רעפי פלדה איכותיים מחברות מובילות בתחומן , אשר מוצריהם משווקים בעשרות מדינות בעולם .
במהלך השנים בוצעו פרוייקטים רבים בהיקפים של עשרות אלפי מטרים מרובעים . בתי חולים בתי ספר וגנים . פרוייקטים של חברת עמידר ועוד מיזמים של חברות בניה גדולות אשר בחרו ברעפי פלדה שך חברותינו , וזאת הודות לפתרונות הייחודים שיש לרעפי פלדה .

בשנים האחרונות התרחב השימוש ברעפי הפלדה גם לסקטור הבניה הפרטית . מעבר לעובדה שמדובר במוצר ירוק , רעפי פלדה הם בעלי החזרת קרינת חום מהטובים בשוק  המעניקים יחס עלות מול תועלת מהמצוינים בין הרעפים לטווח הרחוק. סיבות אלה ועוד הפכו את הרעף למוצר נפוץ יותר בקרב לקוחות שרוצים את הטוב ביותר.

חברת כמיסה , כחלק מהשאיפה למצונניות , מקפידה לייבא רעפי פלדה בעל הרכב חומרים מיטבי ,  רעפי הפלדה שאנחנו משווקים מבוססים פלדה בהרכב של אבץ כתוצאה מכך מערכות הקירוי ורעפי הפלדה שלנו מציעות חוזק ועמידות יוצאי דופן: עמידות בפני קורוזיה וחלודה, אטימות למים, עמידות בפני רעידת אדמה,חסינות בפני אש, עמידות בפני רוחות וסופות הוריקן.

רעפי הפלדה שלנו , מיוצרים במפעלים מתקדמים טכנולוגית , ועומדים בתקינה אירופאית . בנוסף הרעפים שלנו עברו את בדיקת מכון התקנים הישראלי .

רעפי פלדה במגוון רחב של דגמים וצבעים 

חברתינו משווקת בארץ פרופיל אחד בדגם "בונד" , ובצבעים של אפור פחם , טרה קוטה ( כתום ) , ירוק , וכחול . יחד עם זאת  באפשרתינו לספק עוד מגוון רב של צבעים , ופרופילים שונים לפי הזמנה .

מגוון זה מספק פתרונות למגוון רחב של מבנים מבתים פרטיים ועד לפרוייקטים של תעשייה ומסחר. הדגמים מגיעים בתצורה מצופה שכבת גרגרי אבן טבעית ובמגוון רחב מאוד של צבעים.

רעפי פלדה של  Camisa קלים, ופשוטים להתקנה ולתחזוקה ויש להם אחריות של 25 שנה. מוצרי Camisa  עוברים תהליכי פיתוח, ייצור ובקרה חדשנים וקפדניים וכתוצאה מכך רעפי הפלדה של    Camisa   הם בעלי חוזק ועמידות יוצאי דופן.

רעפי הפלדה חופפים ומשתלבים זה בזה ויוצרים התנגדות לרוח ויציבות של הגג, לצד זאת רעפי הפלדה שוקלים פחות מ7 ק"ג למ"ר ולכן הם מערכת הקירוי קלה ופשוטה להרכבה וניתן להשיג חיסכון ניכר בעלויות ההובלה והבנייה.

רעפי פלדה הם פתרון מצוין להחלפת גגות רעפים ישנים, בפתרון חדשני, עמיד ובעל יתרונות עיצוביים רבים ואחריות לאורך זמן.  

רעפי הפלדה של חברת Camisa הפיתרון הנכון לגג שלכם

גג רעפים של חברת camisa לא רק מגן על ההשקעה שלך, הוא גם נותן לך פתרון קירוי המספק עמידות, רב תכליתיות, אטרקטיביות וכדאיות כלכלית בתהליך הבנייה כמו שרק רעפי הפלדה של חברת  camisa .מציעים

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input