אסבסט ? לא בגג שלנו...

רגע לפני שנתחיל לשוחח עמכם על סכנות האסבסט וממש מספר שורות לפני שנתחיל להסביר איך מבצעים פינוי של אסבסט ומדוע אנחנו הכתובת שלכם לכך, אנחנו רוצים לקחת אתכם כמה צעדים קודם לכן, כמה צעדים העוסקים בדרך בה האסבסט עשתה את דרכה לחיינו, למה זה חשוב אתם שואלים את עצמכם? שאלה נהדרת. הסיבה שזו שאלה חשובה היא העובדה הבאה:כך תוכלו לדעת האם גם אצלכם בגג מסתתר אסבסט...לחוצים? אל תהיו – מתחילים!.

לא תמיד צריך להחליף גגות...

במאמר הבא נציג עבורך פתרונות יצירתיים וחכמים שיכולים לא רק לחסוך מכם כסף וכאב ראש אלא יכולים להאריך את חייו של הגג שלכם. כיצד ניתן לעשות זאת? כל התשובות במאמר שלפניכם.

רעפים פורטוגזיים

תחום הרעפים מוצף במבחר אפשרויות המעניקים מענה נרחב לכל אלו המחפשים לעצב את הגג שלכם באופן חדיש לצד עיצוב בעל פיתרון חכם לבעיות נפוצות שקורות לגגות במרוץ השנים.

רעפי אקרשטיין

אמרתם רעפי אקרשטיין – אמרתם איכות ובצדק!
מדובר על רעף מבטון איכותי, בעל שם, בעל יופי והכי חשוב – מוצר איכותי המחזיק לאורך שנים.

חורף - מניעת נזקים

איך מתכוננים לחורף?

אוקיי, נכון – החורף הישראלי לא מתקרב לסופות טורנדו אבל עדיין...לעיתים הוא יכול להפתיע וגג שאינו אטום כיאה – אפילו גשם קל עלול לגרום לצרות רבות ולכן...למה שלא למנוע זאת מבעוד מועד? שאלה מצוינת.

רעפים לא תקינים

רעפים שאינם תקינים – איך יודעים?

אחת מהבעיות המרכזיות בנוגע אל בחירת רעפים לגג הבית שלכם היא בחירה של מוצר/חומר גלם שאינו איכותי ויתרה מכך: שאיננו תקין. איך תדעו שהרעפים שאתם רוכשים תקינים? כיצד תדעו שהגיע הזמן להחליף את הרעפים? מי יבצע עבורכם את העבודה? על השאלות הללו ושאלות מרכזיות נוספות ענינו במאמר הבא שלפניכם. בואו נצא לדרך.

מערכת איטום ביטומניות

רבים שואלים – למה בכלל צריך לבצע איטום? חשוב להבין שאיטום גגות המתבצע טרם מחליפים ומתקינים את הגג זו למעשה פעולת מנע. מדובר על פעולה שמטרתה היא לשפר את איכות החיים.

עמוד 1 מתוך 4
צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input