בדיקה תקופתית של גגות רעפים

לקוחות רבים שלנו נדהמים כאשר הם שומעים שיהיה עליהם לתחזק את הגגות שברשותם. אלו הם לקוחות שרגילים כי פרגולה דורשת תחזוקה פעם בשנה או דק אך למעשה – גם גג רעפים דורש מדי פעם תחזוקה, בכדי למנוע תקלות ולוודא פעילות שוטפת.


נתחיל מכך שאמנם טכנולוגית הרעפים השתפרה הרבה אך עדיין רעפים, במרוץ השנים (בשל חשיפה אל השמש, רוחות, נפילה של ענפים/עצים וכיוצא מכך) עלולים להישבר, להיסדק וכדומה – אלו עלולים לגרום לזליגה של מים אל הקיר ובסופו של דבר לנזק מצטבר.

בכדי למנוע זאת – מומלץ לבדוק מדי פעם האם כל הרעפים תקינים ובמקומם.
כמו כן, כאשר אתם רואים רעף שבור – אל תהססו להחליפו.
עם זאת, חשוב לציין: גג רעפים ישן עלול לסבול מצורך מבעיות (שבירת הרעפים) לעיתים תכופות ובמקרים כאלו מומלץ כן להתחיל לשקול החלפה של הגג,
כתבנו על כך מאמר, אתם מוזמנים לקרוא: גגות ורעפים – להחליף או לתקן?

מה לגבי המרזבים – תקינים?

זה נשמע טריוויאלי ובלתי מזיק...מרזב שאינו מבצע את עבודתו כמו שצריך כי נהרס, נשבר, נחסם על ידי עלים וכיוצא מכך. לכאורה, לא מדובר בבעיה גדולה כל כך אך ההיפך הוא הנכון.
למעשה, מרזב שאינו מתפקד כראוי עלול לגרום לבעיה גדולה לקירות, חדירת מים, עובש, שבירת רעפים בשל עומס נוזלים לזמן ממושך וכדומה.
לכן, בתחילת החורף חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה ולוודא שאכן המרזבים תקינים.

קיימת בעיה – מה עושים?

ראשית כל, אנחנו כמובן לא מדברים על מקרים בהם יש לכם אחריות על הגג.
אלא על מצבים בהם אתם צריכים להזמין בעלי מקצוע. אז נכון, קיימים המון בעלי מקצוע בתחום ועל מנת שלא תיפלו בפח או שתשלמו מחיר גבוה יתר על המידה – תמיד מומלץ לקבל המלצה על בעל מקצוע מחבר/בן משפחה/מכר וזאת על מנת למנוע מעצמכם ומהכיס שלכם עוגמת נפש.

כפי שציינו קודם לכן במספר מילים – אם אתם נתקלים בבעיות חוזרות ונשנות בגג הרעפים שברשותכם – מומלץ לבחון אפשרות להחליפו. רעפים ישנים עלולים להישבר ולהיסדק לעיתים תכופות וכל תיקון עולה סכום לא מבוטל של כסף.

רוצים לדעת פרטים נוספים על אפשרות החלפת גגות רעפים ומאמרים נוספים שלנו? היכנסו אל הקישורים הבאחם:

רעף פלדה – החלפת גג רעפים באופציה הטובה ביותר


גגות ורעפים מעוצבים ואיכותיים חוסמי רעשים

 

 

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input