בניית גג רעפים

החלטת לשדרג את מבנה ביתך בגג רעפים חדש. הרשת מוצפת בעצות ואתה הולך לאיבוד. תן לנו להקל עלייך – הגעת למקום הנכון. השילוב של חברה מוכרת בתחום (Camisa ) ואיכותית לצד אחריות מצידנו ל – 25 שנה (קראת נכון) – הופכים את הבחירה שלך לפשוטה הרבה יותר.

בניית גג רעפי פלדה – איך תבחר מהמבחר?

בואו נציין, לפני הכל, שעומדות בפנייך מספר אפשרויות של פרופילים, כלומר, סוגים והם:

-        פרופיל מסוג Bond– אם בעבר רעפי "חימר" שלטו בתחום, הרי שפרופיל מסוג Bond-בונד, מחזיר אותם לאופנה אך באיכות גבוה יותר מכיוון שזהו, כאמור, רעף פלדה המדמה את יופיו של הרעף הישן.

-        פרופיל מסוג Classic– פרופיל, אופציה זו נחשבת עבור רבים כבחירה הקלאסית. אופציה זו בעלת מראה נקי וחד ועם זאת, הקצוות המשופעים מביאים לעומק ושיפור הפרופורציות של קו הגג. מדובר על פרופיל מחוזק בשכבה עבה פי 3 של הגנה ופיגמנט צבע.

-        פרופיל מסוג Shingle-  בעל מראה של רעפי אספלט, בלעי מראה שטוח ומסורתי. בעל משקל קל באופן מיוחד. כמו כן, חשוב לציין – אמנם רעף זה מיוחד לגגות אך עם זאת ניתן להתקינם גם על קירות אנכיים. מדובר על התקנה מאוד פשוטה וקלה.

-        פרופיל Shake– רעף פלדה עם תכונות של רעף עץ אך ללא הבעיות הנפוצות של גגות מעץ: עיוותים, סיכון מוגבר מאוד לנזקי אש, פיצול בעקבות חום וכן הלאה. אריחים אלו מגיעים במגוון נרחב של גוונים – בהירים וכהים כאחד.

-        פרופיל מסוג Roman– אם אינכם מכירים את שם אריחים אלו, אתם בוודאי מכירים את המראה שלהם מכיוון שמדובר על אחד מאריחים/גגות הנפוצים ביותר בכל רחבי הים היותר. מדובר על מראה מאוד אותנטי של גגות חימר טבעיים. אופציה זו נהדרת כיוון שהיא משלבת את מראה האריחים הפופולארי אך עם היתרונות של בנייה עמידה וקלה של רעפי הפלדה.

-        פרופיל מסוג Viksen. – גגות בהשראות נורדית עם נגיעות של סגנון הבנייה של הויקינגים.
אריחים מפרופיל זה הם גמישים מבחינה עיצובית יחד עם טכנולוגיה מודרנית שמציעים רעפי פלדה. אלו, כאמור, עומדים באופן מצוין בתנאי מזג אוויר שונים – רוח, גשם, שמש וכדומה.

מחפשים מידע נוסף אודות רעף פלדה וסוגיו השונים? היכנסו לקישור המצורף.

גגות ורעפים במסגרת בנייה ירוקה וידידותית

 

 

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input