גגות קירוי פנימי וחיצוני

שנייה לפני שנצלול בכל הנוגע אל קירוי חיצוני לגגות רעפים וכן, אל קירוי פנימי. רצוי שנבין...למה אנחנו זקוקים לקירוי מסוג זה, לא כך?

גג אמנם משמש כהפרדה בין החלל הפנימי לחיצוני אך על מנת להצליח להפוך את התהליך לשלם באופן מלא. על מנת להצליח לקבל בידוד מושלם באופן מלא – יש לבצע הליך הנקרא – חיפוי לגג.
חיפויים אלו נעשים מחומרים שונים החל מנחושת, OSB, גבס, פלדה ועד אלומיניום, עץ ועוד.
נרחיב אודות כל אחת מהאפשרויות.

קירוי פנימי – גבס:

קירוי מסוג זה נחשב כאחד מהפתרונות הכי פשוטים וזולים שיש כיום בשוק. מבצעים בדיקה של מידות קורות הגג ומחברים את לוחות הגבס החתוכים לפי כך.
היתרון של אופציה זו היא לא רק המחיר אלא גם העובדה שניתן את החיפוי לצבוע לכל צבע שרוצים בכדי שייראה ויתאים לכל סוגי החדרים.

קירוי O.S.B – או.אס.בי

קירוי מסוג O.S.B נעשה למעשה על ידי לוחות O.S.B – אלו הם לוחות אשר עשויים מתערובת של שבבי עץ מודבקים ושטוחים – על ידי דבק מאוד חזק. אחד ממאפייניו הבולטים הוא חוזק כפיפה גבוהה.
יתרונות נוספים היא האפשרות להזמין לוחות מסוג זה שהם עמידים כנגד אש. מעבר לכך: מדובר על חומר המצליח להיות עמיד כנגד מים. אפשרות זו – זולה, פרקטית ומחזיקה לאורך זמן.

קירוי מסוג נוטפדר

קירוי מהסוג הנ"ל נעשה על ידי בלאטות מעץ אורן. אלו בנויים בבליטות ומגרעות – נקבה וזכר. אין ספק שהם משתלבים זה עם זה בהתאמה מדהימה ומעניקים תחושה של חלל מעוצב בטוב טעם.
אם אתם מחפשים עץ מעט עבה ורחב יותר – ניתן לבחור באפשרות של קירוי נוטפדר (מוכר בשמו הנוסף – גלריה).

קירוי חוץ

חיפוי חוץ הוא החלק החיצוני של הגג שאנו רואים – באמצעות אפשרויות אלו אנו מסתירים את הגג הקיים ותורמים לא רק לעיצוב אלא גם לחוזקו ועמידותו של הגג.

חיפוי הנחושת

מראה עיצובי וניתן לומר אף אדריכלי. מאפשר לקהל הלקוחות הבוחרים באופציית קירוי זה לבחור גוונים שונים של נחושת. בעל אורך חיים ועמידות גבוהה מאוד.

חיפוי על ידי אלומיניום

מדובר על אחד מהחיפויים הקלילים שיש – 5 ק"ג למטר. מעבר לכך הבנייה שלו נורא מהירה, לא רועשת ולא מלכלכת. הוא מתאפיין במראה פשוט, אסתטי ונקי. תוכלו למצוא אותו במבחר של עיצובים וצבעים והוא מספק בידוד רב.

חיפוי פלדה

חיפוי בעל צורה אסתטית, אינם נשברים בקלות כלל וכלל כך שהם מבטיחים אורך חיים גבוה.
פחות ניתן לראות אות ובמבנים פרטיים אלא יותר במקומות ציבוריים אך זו גם אפשרות העומדות בפניכם.

 

מאמרים נוספים העשויים לעניין אתכם.

בחרתם חיפויי פנימי או חיצוני לביתכם? הגיע הזמן לבחור רעפים!

רעף פלדה – היתרונות שבמוצר

מבחר סוגי רעפים – מהם היתרונות של כל סוג?

גגות מעוצבים חוסמי רעשים – יש חיה כזו!

 

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input