לא תמיד צריך להחליף גגות...

במאמר הבא נציג עבורך פתרונות יצירתיים וחכמים שיכולים לא רק לחסוך מכם כסף וכאב ראש אלא יכולים להאריך את חייו של הגג שלכם. כיצד ניתן לעשות זאת? כל התשובות במאמר שלפניכם.בדיקת מרזבים

לפני הכל – האם אתם יודעים אודות חשיבותו של המרזב? נאמר באופן כללי שמרזב הוא בעל אחד התפקידים החשובים ביותר: הימנעות הצטרפות של מים על הגג. אי מניעת הצטברות זו לא רק תוביל לדליפת מים בבית אלא עלולה, בשל כובד משקל הצטברות המים, לקריסתו המוחלטת של הגג.
מרזב איכותי למעשה שומר על הרעפים והגג.

אחד מהדרכים לשמור על הרעפים הוא על ידי בדיקה פשוטה של תקינת המרזב על ידי בדיקה שהמרזב איננו שבור, אינו חסום (בשל הצטברות עלים, תזוזה של המרזב בגלל רוח וכדומה), נמצא במקום וכדומה.
כמו כן, כיום ניתן למצוא מרזבים מאוד מתקדמים מבחינת הטכנולוגיה שהם מציעים לפתירת ומעקף אחרי תקלות נפוצות, למשל: חסם עלים, זווית לצינור מרזב וכדומה.

רעפים שחוקים? לאו דווקא

אם צבע הרעפים שלכם נראה עייף, שחוק וכדומה, הרי שלא תמיד הפיתרון זה להחליף הרעפים עצמם.
כיום ניתנת האפשרות להזמין בעל מקצוע, להסביר לו אודות סוג הרעף המדובר וליהנות מאפשרות של צביעת רעפים. מעבר לעובדה שהדבר מצליח לחדש את מראה הגג וכן, בסופו של דבר, כמעין נגזרת לכך, גם לעלות את ערך הנכס יש לפעולה זו מספר של יתרונות נוספים:

-        הורדת הטמפרטורה בבית (דבר מאוד קריטי בימי הקיץ הלוהטים).

-        על ידי צביעת הגג ניתן גם להקטין את פליטת גזים המשפיעים על האקלים (לדוגמא: גז co2).

-        חשוב לציין: שעל ידי פעולה זו אנו מבטיחים שטמפרטורת הגג תהיה נמוכה יותר מה שמאפשר, בסופו של דבר, לאורך חייו של הגג להיות ארוכים יותר.

החלפה נקודתית

גם אם עכשיו נשבר רעף מסוים – אין זה אומר שעליכם ללכת ולעשות החלפה כוללת של הגג.
ניתן להחליף את הרעף השבור או החסר.
עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שהזמנת בעל מקצוע עבור רעפים שבורים והחלפתם יכולה להצטבר לבסוף לעלות גבוהה ולכן, ברגע שלעיתים תכופות אתם מוצאים עצמכם מזמינים בעלי מקצוע לטיפול בגג יכול להיות שהגג וחומרי הגלם מתחילים להתיישן וזו הסיבה לתקלות.

 

לקריאה אודות אחת מאפשרויות ההחלפה העומדות בפניכם היכנסו לקישור הבא:

רעף פלדה – החלפת גג עם אחריות למשך שנים

 

 

מאמרים רלוונטיים:

גגות רעפים – פתרונות טכנולוגיים חכמים המאריכים ימים.

 

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input