גגות ורעפים להחליף או לתקן?

אחד מהשיקולים של רבים כשהם עומדים לפני החלפה של רעפים היא השאלה האם לתקן את הקיים או פשוט להחליף גגות עדכניים יותר הן מבחינת עיצוב והן מבחינת איכות. במאמר הבא נענה על השאלה הזו – מתי עדיף לכם לתקן ומתי הגיע הזמן להיפרד מהרעפים הישנים לטובת גג חדש.

 יודעים שאתם צריכים להחליף את הגג ורוצים לראות אילו פרופילים של רעפי פלדה יש לנו? הקישור הבא יוביל אתכם אל מאמר בנושא + קישורים לסוגים שיש ברשותנו.

מתי נתקן את הגג הקיים//נחכה עם הרכישה?

-          תקציב.
כאשר אתם מרגישים "לחוצים" / "קצרים" מבחינת תקציב לא מומלץ ללכת ולבצע רכישה גדולה כמו גג שהרי אתם עלולים למצאו עצמכם מתפשרים או נכנסים להרפתקאות מבחינת הוצאות. במקרים אלו – עדיף לחכות.

-          תיקון קטן. אם מדובר על גג ישן אך עם זאת מדובר על "תיקון קל" של הגג, הרי שלא מומלץ עכשיו להחליף את כל רעפי הגג – גם אם מדובר על גג ישן. אם אתם נהנים ממנו, אין סיבה לבצע החלפה כוללת.

-          אחריות. אם מדובר על גג בן מספר שנים (אך עם זאת, הינו ישן כיוון שהטכנולוגיה "בעולם הגגות והרעפים" משתנה באופן משמעותי – עדיף ליהנות מהאחריות שקיבלתם על הגג ולהשתמש בו.

מתי נחליף את הגג?

-          גג ישן. מה הכוונה? אם אבד הכלח, כמו שאומר, על גג שברשותכם הן מבחינת איכות והן מבחינת עיצוב. מומלץ לשקול אפשרות של החלפת הגג.

-          בעיות תחזוקה. אם אתם מוצאים עצמכם – לעיתים קרובות – נאלצים לבצע עבודות תחזוקה, הרי שיכול להיות שזהו הזמן לבצע החלפה.
חשוב לזכור, גגות רעפים ישנים, בשל שהם נשברים בקלות הם מחייבים עבודות ובדיקות בתדירות גבוהה יותר, מה שיגרום לכם להוציא הרבה כסף – שיקול חשוב שיש לקחת בכל הנוגע אל החלפת גגות.

-          צורך בשיפור הקונסטרוקציה הקיימת (על הדרך) – כלומר, לעיתים יש צורך לבצע תיקון, יישור או חיזוק התשתיות ולכן זו סיבה נוספת להחליף על הדרך גם את הרעפים הישנים ולתקן את כל המבנה.

-          רעשים. מבולבלים? אל תהיו. לעיתים תכופות כאשר מדובר על רעפים ישנים, המסורתיים שכולנו מכירים, ניתן לשמוע רעשים כמו גשם או רעשים מתכתיים.
ברעפים החדשים – רעף פלדה (לדוגמא) שעבר ציפוי מיוחד, הדבר מפחית רעש משמעותית.

אנו במטרוטייל משווקים מגוון של סוגי גגות ורעפים.

גגות חרס אותם אתם בוודאי מכירים ואילו הסוג החדש שהופך לפופולרי יותר ויותר בזכות הייחוד הטכנולוגי שהוא מציע לצד מגוון עיצובי מדהים אלו הם רעפי פלדה. אודותיהם + סרטון המסביר על אפשרות זו, תוכלו למצוא מידע בקישור הבא:

 

רעף פלדה איכותי ובעל טכנולוגיה מתקדמת לשדרוג הבית

 

מחפשים מידע נוסף שעשוי לעניין אתכם? אל תפספסו את המאמרים החשובים הבאים:

אודות גג רעפים מחיר במסגרת בנייה ירוקה, היכנסו אל הקישור המצורף.

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input