רעף פלדה - מדוע לבחור על פני אפשרויות אחרות

אנשים רבים מופתעים נוכח העובדה שרעפי פלדה היא הבחירה האולטימטיבית כאשר מדובר על צורך של החלפת גגות (מכל סיבה שתהיה – החלפת רעפים בשל רעפים שבורים, החלפת רעפים בשל בעיות דליפה, רצון להתחדש מבחינה עיצובית וכן הלאה).

אז נכון, אנו מסכימים שישנן אופציות רבות בכל הנוגע להחלפת רעפים ובחירת גגות אך כאשר רוצים לבחור רעפים למשך שנים שלא רק יראו מצויין אלא בעיקר שיחזיקו לאורך זמן (מעבר לעובדה שאנו מעינקים לכם אחראיות על רעפים אלו למשך 25 שנה, הרי שהבחירה מדברת בעד עצמה).

למה שתבחר רעף פלדה?

ברור שאסוציאציה הראשונה שקופצת לנו לראש היא שרעף פלדה בוודאי כבד ולכן רבים נמנעים מבחירת גגות אלו. הרי שמדובר על טעות מאוד נפוצה כאשר ההפך הוא הנכון. כעת נסביר.
אחת מהסיבות שמומלץ לבצע הליך החלפת רעפים וכנגזרת מכך: בחירה בגגות מסוג רעפי פלדה היא העובדה שמדובר על רעפים במשקל קל השוקל רק כ- 6.8 ק"ג למ"ר. מדובר למעשה על משקל שקל עד כ-פי שישה מגג רעפים אחרים.

אחת הסיבות לבחירת גג רעפים מפלדה היא לא רק העובדה שמדובר על רעפים שקלים הרבה יותר מאפשרויות גגות אחרים, לא רק בשל העובדה שמדובר על החלפת רעפים הרבה יותר פשוטה מאפשרויות אחרות,
אחת מהסיבות המרכזיות לכך היא ההתאמה העיצובית רחבת ההיקף שאופציה זו מאפשרת לך.
ניתן למצוא אצלנו כ-
6 סוגי פרופילים/דגמים של רעפים כאשר לכל אחד מהם יתרונות שונים, צבעים וצורות שונות כך שתוכל להיות בוטח שאצלנו במטרו-טיל תמצא את הבחירה הנכונה והטובה ביותר לגג שלך הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה עיצובית.

החלפת רעפים / גגות – פשוט מאוד

בניגוד לאופציות אחרות, בשל העובדה שאריחי פלדה אלו מאפשרים הנחה בשיפוע מינימלי של 12 מעלות, הן הופכות לאידיאליות באופן משמעותי בכל הנוגע להחלפת רעפים, החלפת גגות, כולל החלפת גגות אסבסט.

יתרה מכך: גג רעפים מפלדה נחשב לאחד מהחזקים בכל הנוגע אל לאי שבירתו הן בהובלה והן בהתקנה. כמו כן, כפי שאתם בוודאי יודעים – קיים חשש תמידי בנוגע לשבירה או הבלאי המהיר של הרעפים בחשיפה אל קור וחום – דבר שאין מפני מה לחשוש ממנו בכל הנוגע לרעפי הפלדה.

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input