מבחר סוגי רעפים – היתרונות של כל סוג

בעבר, בתחום גגות ורעפים, המבחר היה דל ולכן גם הבחירות היו הרבה מהירות אך מאוד לא נוחות. בחירות שלאו דווקא התאימו לכולם אך בשל המבחר הדל, כפי שציינו – לא השאירו יותר מדי ברירות. השנים עברו והטכנולוגיה נכנסה באופן משמעותי לתחום הגגות, מה שאפשר לשחקנים חדשים להיכנס לתחום. אז אילו אפשרויות עומדות בפניכם אם החלטתם לעצב את הגג שלכם מחדש?

רעף – אילו סוגים קיימים?

רעף פלדה – השחקן החזק בשוק.
אין ספק שאם ישאלו אותנו בנוגע אל השחקן המוביל בתחום כיום הוא רעף פלדה, הסיבה לכך פשוטה: הוא מצליח לאחד מספר אלמנטים משמעותיים ולספק לקהל הלקוחות גג איכותי לאורך מספר שנים.
אלו הם היתרונות שגורמים לנו לפתוח עם האפשרות של רעף פלדה:
ראשית כל, מדובר על רעפים שהצליחו לעמוד (בהצלחה רבה חשוב לציין) מבחני העמידות לתנאי סביבה קיצוניים וכן, עמידה במצב של שריפות.
מעבר לכף מדובר על רעף שעומד בסטנדרטיים אירופאים מהמחירים ביותר שיש, נחשב לרעף מאוד קל (פי שישה מגגות רעפים אחרים), שומר במשך שנים על גבי שנים במראה יפהפייה ומאפשר מגוון נרחב של עיצובים. אין שום חשש בהובלתו – יתרה מכך: מדובר על רעף שעומד הן בחום והן בקור.
מוצלח, כבר אמרנו?

רעף פלדה יבואן ומשווק האחים כמיסה.

רעפי בטון

מדובר על אחד מהרעפים החזקים ביותר בתעשיית הגגות. רעף זה נוצק אל תוך תבנית במהלך דחיסה, על ידי כך הוא מקבל את הדיוק הרב שלו לצד החוזק שלו.
היתרונות שלו באים לידי ביטוי בכך שהוא עמיד מאוד לכל תנאי מזג האוויר, כמובן – רעפים חזקים מאוד וניתן לקבלו במבחר רב של צבעים אך חשוב לציין – צבעים אלו נוטים לדהות במהלך השנים.

רעפי חרס

אחת האפשרויות הבולטות בתחום היא אפשרות של רעף חרס.
רעף מסוג זה נוצר לאחר שהחרסית נשרפה בתנור – זאת על מנת להצליח להוציא את הלחות בתהליך וכן, להעניק לחרס את צבעו האדום המוכר.
חרס זה מלווה במספר יתרונות – הוא אינו סופג מים, עמיד בתנאי מזג אוויר וכן, איננו דוהה במרוץ השנים.

רעפי צפחה

רעפים אלו עשויים למעשה מסלעים הנקראים "סלעי צפחה" – מדובר על סלעים מיוחדים שנצרו עקב התכה והתגבשותם מחדש. גבישי המינרלים בסלע מרכיבים יותר מ50%!. מכיוון שהם מסודרים באופן אופטימאלי (שכבות) ניתן לנסר אותם ולייצר מהם רעפים. מדובר על רעפי מאוד פופולאריים שנמצאים בכל רחבי העולם.
יש להם יכולת ספיגה נמוכה, גוונים יפהפיים וכן, הם עמידים במזגי אוויר שונים.

 

רוצים לשמוע פרטים על הבנייה הירוקה שאנו מבצעים אצל קהל לקוחותינו וכיצד? היכנסו אל הקישור המצורף.

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input