מטרוטיל – השלב הבא שלך לגג מעוצב ובעל יתרונות טכנולוגיים

אנו מודעים לכך שאחד הנושאים המרכזיים שמעסיקים אנשים רבים המתגוררים בבתים פרטיים הוא נושא הגג שברשותם. הסיבה לכך פשוטה: אמנם רבים לא חושבים על כך באופן יומיומי, בפעילות השוטפת שלהם, אך גג לא איכותי יכול להשפיע רבות על איכות החיים וכן, גם על העיצוב החיצוני של הבית. בואו נסביר.

 יודע שאתה רוצה להחליף גג אך אתה מעוניין לבצע זאת במסגרת בנייה ירוקה? היכנס אל הקישור הבא:
החלפת גגות ורעפים במסגרת בנייה ירוקה

סכנות בריאותיות

אחת הסיבות המרכזיות שצריכות להניע אתכם להחליף את הגג, במידה ויש לו אסבסט.
רבים שואלים – ובצדק- מדוע לגגות יש בכלל אסבסט? מדובר על מבנים ישנים במדינה שעשויים מהחומר הנ"ל. זכרו – מדובר על תקופה שלא הייתה מודעות לסכנות הרבות שהחומר הזה גורם לקנה הנשימה (גורם למחלות קשות) ולכן הוא היה פופולארי מאוד בענף הבנייה שלנו (הסיבות לכך, למשל, הן העובדה שאסבסט נחשב לאחד מהחומרים העמידים ביותר מפני מים, שריפות וכדומה לצד העובדה שהוא נרכש בזול). אם רכשתם בית ישן ויש לו גג העשוי מאסבסט – אין צורך בכלל להתלבט ועליכם להחליפו מיד.

עיצובים לגגות ורעפים

אם בעבר לעיצובים לא הייתה משמעות רבה, או לחילופין, לא היו יותר מדי אופציות לעיצוב גג הבית, הרי שכיום מדובר על תעשייה שלמה.
כיום תוכלו למצוא מגוון של סוגי רעפי חרס, למשל: רעף קוניאל "מרסילייזי", רעף קוניאל "פורטוגז", רעף "אקרשטיין" ועוד נוספים לצד רעפי פלדה, מסוג: שינגל (shingle), קלאסי, רומן, בונד (bond), וייקסן (viksen) וכדומה. כל אחד מהסוגים שציינו הוא בעל מראה אחר, שיפוע שונה ויתאים לעיצוב אחר וכמובן – לטעמו האישי של הלקוח.

יתרונות

אנו רוצים לעסוק ביתרונות של הגגות אך בנוגע אל הסוג המתקדם ביותר בתחום – נכון לעכשיו – ואלו הם רעפי פלדה. מדובר על סוג המשלב את כל אותם יתרונות שיכולות (ולעיתים אלו שלא) ברעפים אחרים ברעף אחד.
למשל: מדובר על רעפים הרבה יותר קלים במשקלם (לעיתים הבדלי המשקל יכולים להגיע ל- ל6.8 ק"ג בלבד  למ"ר. מדובר על הבדלים של עד כ-פי שישה מרעפים אחרים.

מעבר לכך, מכיוון שמדובר על סוגי רעפים שעברו ציפוי מיוחד הם בעלי כמה יתרונות: ראשית כל – הם שקטים יותר, משמע, רעשים של גשם, רעשים מתכתיים וכן הלאה – פחות נשמעים.
שנית, מדובר על רעפים הרבה יותר עמידים לשבירות כך שקיים חשש נמוך הרבה יותר בעת הובלה.
שלישית, בשל הציפוי – אלו רעפים עמידים לחום וקור – משמע, פחות שבירות.

אם היתרונות הללו לא מספיקים לכם ואתם רוצים סיבה נוספת שתגרום לכם להבין שרצוי שתחליפו את הגג אל רעף פלדה אצלנו – אנו מעניקים לקהל לקוחותינו 30 שנות אחריות.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים לשמוע עוד פרטים או פשוט סקרנים לגבי אפשרויות נוספות שאנו מציעים לקהל לקוחותינו? אל תהססו והיכנסו אל הקישורים הבאים:

רעפים – בניית גג רעפים מתוצרת metrotile, איך זה עובד וכיצד תבחר?

רעף פלדה – כל המידע שאתה צריך וסרטון להכרת המוצר

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input