הסודות בעולם גגות הרעפים

רגע אחד לפני שאתם מחליטים שהגיע הזמן להחליף את הגג או שאתם מחליטים לקחת בעל מקצוע עם חומרי גלם כאלו או אחרים לביצוע המלאכה. תנו לנו לעצור מבעדכם ואולי – להצליח לחסוך לכם כסף.
כיצד ומה רצוי מאד שתדעו טרם אתם מתחילים את התהליך? בואו אחרינו.

נקודות האור בגג שלכם

לא תמיד צריך להחליף את כל הגג. כן, קראתם נכון – לא תמיד תצטרכו להחליף את כל הגג שלכם/את כל הרעפים רק בגלל בעיה נקודתית. בואו נרחיב מעט על המשפט הנ"ל.
לעיתים מדובר על בנייה לא נכונה או באמת רעפים ישנים שאט-אט, עם השנים ובאופן טבעי יחד עם ההתכלות הטבעית ועייפות החומר – נגרמים שברים ברעפים.
ניתן לתקן את הבעיה באופן נקודתי ולחסוך את החלפת כל הגג.

פעמים רבות הפתרונות הם פשוטים. מה הכוונה? ובכן, ישנן תופעות רבות שיכולות לגרום לנזילות אך לעיתים הפתרונות לכך ממש פשוטים: רעף שנשבר, סתימה של לכלוך של משהו (עצים, עלים וכדומה) – דבר שניתן לפתור על ידי החלפת מרזב, רעף שזז מהמקום, התקנה שאינה מקצועית ואף לקויה וכן הלאה.
עם זאת, חשוב לזכור: רעפים ישנים יותר, עלולים להישבר לעיתים תכופות יותר מה שיצריך תיקונים לעיתים קרובות – וההוצאות בהתאם.

אין אחריות? אין קנייה. זכרו: גגות ורעפים הם מוצרים הנמצאים חשופים לתנאי מזג האוויר השונים – בין אם מדובר על שמש יוקדת, גשם זלעפות או לעיתים אפילו מקרי טבע שונים כמו נפילה של עץ וכיוצא מכך. חשוב לבחור בחברת גגות רעפים שתיתן לכם אחריות וככול שזו תהיה ארוכה יותר – הרי שזה משובח.
מעבר לכך, במשך השנים – באופן טבעי- נתקלים בבעיות כאלו ואחרות המצריכות תיקונים, כל תיקון כאמור עולה כסף ולא מעט וכאשר יש אחריות ארוכה על הגג, אין צורך לדאוג לכך.

אז מה עושים?

אם יש ברשותכם תקלה בגג ואין לכם אחריות – רצוי מאוד לברר היטב מיהו בעל המקצוע שאתם מזמינים ולחפש אחר אדם בעל ניסיון ומוניטין, כזה שקיבלתם עליו המלצות שאכן מדובר על אדם הגון שבאמת מסוגל לפתור את התקלה כי כפי שהבנתם מהפסקאות לעיל – לא תמיד מדובר על בעיות שיעלו לכם אלפי שקלים אלא מאות.

במידה ומדובר על שברים רבים המופיעים לעיתים תכופות בגג – אז מומלץ להתחיל לשקול את החלפת גג הרעפים וזאת על מנת לחסוך (במצטבר ולאורך זמן) כסף.

רוצים לדעת איך מחליטים ומבצעים החלפת גגות רעפים? כל התשובות בקישור המצורף למאמר.

בניית גג רעפים מתוצרת חברת מטורטייל metrotile העולמית

למידע נוסף:

רעפי חרס – לתת לגג שלכם את העיצוב החדשני ביותר

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input