רעפים לא תקינים

רעפים שאינם תקינים – איך יודעים?

אחת מהבעיות המרכזיות בנוגע אל בחירת רעפים לגג הבית שלכם היא בחירה של מוצר/חומר גלם שאינו איכותי ויתרה מכך: שאיננו תקין. איך תדעו שהרעפים שאתם רוכשים תקינים? כיצד תדעו שהגיע הזמן להחליף את הרעפים? מי יבצע עבורכם את העבודה? על השאלות הללו ושאלות מרכזיות נוספות ענינו במאמר הבא שלפניכם. בואו נצא לדרך.

רעפים לא תקינים – איך יודעים?

  • אם הטמפרטורה של ביתכם בזמני חורף או קיץ לא מצליחה להשתנות בהתאם לדרישות שלכם למיזוג האוויר – ככול הנראה שהאוויר בורח, כיוון שהאטימות בגג שלכם איננה טובה מספיק (התרמוסטט למעשה לא מגיע אל הטמפרטורה הרצויה).
  • רטיבות? אחד מהסימנים הראשונים והבסיסיים ביותר שהגג איננו אטום במלואו, מעבר לעובדה שהדבר יכול לגרום לנזק בתשתיות החשמל, גרימת עובש, פגיעה במבנה הפנימי, השחרת הקיר וכדומה.
  • מוצאים את עצמכם מטפלים כל פעם ברעף אחר שנשבר? עף לו ברוח? סממן לכך שמדובר על רעפים שעוברים הליך של בלאי או נמצאים כבר בשיאו.

תשתי גגות - סוגים

  • קורות עץ – גג רעפים הנבנה על תשתית שהינה קורות עץ.
  • בטון – רעפים הנמצאים מעל גג בטון. הבטון בעצם מונע כניסה של מים אל תוך הבית בימי החורף.
  • 'גמלונים' – משמע, רעפים הנבנים מעל הגמלונים (שהם למעשה גגות בצורת משולש).

רכישת חומרי הגלם

על מנת שחומרי הגלם יהיו איכותיים צריך להכיר את הסוגים – ניתן למצוא המון סוגי רעפים כיום – חרס, רעפי פלדה ועוד.
על מנת להכיר את אחד הסוגים היותר פופולאריים כיום – ניתן להיכנס לקישור הבא:
רעף פלדה – Camisa גגות ורעפי פלדה המובילים בעולם.

בעל מקצוע להחלפת גגות

חשוב להבין – המשפט הפופולארי ש-"זול עולה ביוקר" מאוד נכון כאן. כאשר רוצים לחסוך כסף ולבחור בעל מקצוע ללא ניסיון רב או מספיק בכל הנוגע אל החלפת גגות – אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים עם תשתיות לא מספיק חזקות ועמידות בפני נזילות לצד בנייה לא נכונה של הרעפים עצמם.

ולכן, נשאלת השאלה – איך בוחרים בעל מקצוע איכותי באמת? כזה שיש לו הרבה ניסיון וותק בתחום? ראשית כל, תמיד מומלץ לבקש המלצות מאנשים ששכרו שירותיו של בעל מקצוע ויצאו מרוצים (בין אם מדובר על המלצות של בני משפחה ובין אם מדובר על המלצות של מכרים).
אופציה נוספת היא במסגרת רכישת חומרי הגלם ממחסן עצים או מחנות המתמחה בתחום ולבקש בעל מקצוע משירותיה – במקרה הנ"ל מומלץ לבקש המלצות על המקום עצמו ממנו רוכשים את חומרי הגלם כך שאם אלו משווקים מוצרים איכותיים, תוכלו לדעת שתקבלו גם שירות איכותי.

למאמרים נוספים העשויים לעניין אתכם:

סוגי רעפים – הכירו את המבחר שעומד לרשותכם והיתרונות של כל סוג

גגות מעוצבים וגם חוסמי רעשים יש חיה כזו?

 

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input