שירות לגגות רעפים

הכל במקום אחת ובמחיר הטוב ביותר.
למה אנחנו הכתובת שלכם לביצוע בניית גגות רעפים, תיקון בגגות רעפים והחלפתם?

 

שירות לגג רעפים - למה אנחנו הכתובת שלכם?

אנו היבואנים הרשמיים של חברת מטרוטיל הבינלאומית. מדובר על אחת מחברות הדגל בכל הנוגע לגגות רעפים בכלל ובפרט כאשר מדובר על גגות הפלדה המתקדמים.
מעבר לכך, אנו מבינים את צרכיו של הלקוח וחותרים להגיע לשם – בין אם מדובר על שירות ותודעת שירות ברמה גבוהה ובין אם מדובר על המחירים הטובים ביותר בישראל!

שירותי גגות רעפים - מתי נחליף ומתי נתקן?

אם יש דליפה, שבר קטן – משהו שלא מצריך מכם להוציא אלפי שקלים ולהחליף את כל הגג, הרי שאנחנו נמליץ שלא לבצע את הפעולה הזו ונחשוב יחד איך ניתן לעזור במהירות, יעילות ובמינימום הוצאות.

עם זאת, אם מדובר, למשל, על מצב בו בעל הבית מעוניין בעיצוב דקורטיבי אחר לחלוטין.
מצב בו מדובר על גג ובו אסבסט (תוכלו למצוא קישור למאמר אחר שלנו מטה שעוסק בדיוק בשאלה מהו אסבסט, מדוע הוא מסוכן ואיך מחליפים גג מהסוג הנ"ל), גג ישן שהחלפת הרעפים בו כבר עולה הרבה מאוד כסף ולעיתים תכופות – דבר שאינו משתלם.

אלו הם מצבים בהם כן נמליץ לבעל הבית לשקול אפשרות של החלפת הגג – בין אם מדובר על רעפי חרס ובין אם מדובר על רעפי פלדה, כל אחד והשיקולים שלו.
אנו נעמוד לרשותו בכדי לסייע ולעזור מבחינה מקצועית.

אודות המבחר שאנו מציעים ב- גגות ורעפים מכל הסוגים ובמחירים המשתלמים ביותר, היכנסו לקישור המצורף!

גג חרס וגג רעפי פלדה – ההבדלים.

אז מה ההבדלים? על מנת להמחיש את ההבדלים, נציג את היתרונות שיש בגגות רעפי הפלדה.

ראשית כל, חשוב להבין שמדובר על רעף טכנולוגי. אנו יודעים שזה נשמע מעט מוזר אך מדובר על מהפכה של ממש בעולם.
אם בעבר רעפים היו נוטים להישבר בחום או בשל חשיפה ממושכת אל תנאי מזג האוויר, הרי שכיום, בזכות אותה טכנולוגיה מתקדמת – רעפי פלדה עמידים בדיוק בפני המצבים הללו.
רעפים אלו עברו ציפוי מיוחד (שגם מפחית באופן ממשי את החשיפה לרעשים כגון גשם, רעשים מתכתיים וכדומה). כמו כן, בזכות אותו ציפוי הרעפים עמידים יותר בפני קור וחום ויתרה מכך:
הן בעת ההובלה והן בעת ההתקנה.

כמו כן, מעבר ליתרונות שציינו לעיל – אותו הליך מיוחד שעוברים רעפי הפלדה של חברת מטורטייל – צבעם המקורי של הרעפים איננו דהה כך שיופיים של הרעפים נשמר לאורך שנים.
מה לגבי המשקל אתם שואלים? ובכן, אחת מהנקודות שגרמו לאנשים רבים לבחור דווקא ברעפי פלדה היא העובדה שמדובר על רעפים ששוקלים פחות כפי -6 מרעפים אחרים.
רק 6.8 ק"ג למ"ר.
מדובר על רעפים שניתנים לשיפועים מינימליים ולכן נחשבים כמצוינים בכל הנוגע להחלפת גגות על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על החלפת גגות אסבסט – על הנושא הנ"ל תמצאו הסברים במאמר הבא: גגות אסבסט - החלפתם בגגות פלדה או חרס של חברת מטרוטייל המובילה

כאמור, חשוב לציין, רעפים אלו עברו בדיקות קפדניות שעומדות בסטנדרטיים האירופאים המחירים לצד בדיקת עמידות לתנאי טבע קיצוניים, שריפות וכדומה.

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input