שאלות נפוצות

כמה זמן קיימים רעפי פלדה מצופים גרגרי אבן?

גגות רעפי פלדה עם שכבת גרגרי אבן התפחתו בתקופת מלחמת העולם השנייה כאשר זפת וחול שימשו לכיסוי בונקרים ופלדה מגולוונת. לאחר המלחמה התפתחה הטכנולוגיה ושימשה בעיקר לבניית מבנים הדורשים עמידות לאורך תקופות זמן ממושכות של כ50 שנה. לאורך השנים התפתחה הטכנולוגיה בשל התקדמות התהליכים הכימיים בייצור הציפויים.

האם אפשר ללכת על גג פלדה?

כן. במהלך הרכבה, תחזוקה או טיפול כלשהו ניתן לדרוך על האריחים אך יש לעשות זאת בזהירות תוך הנחת הרגל על החלק השטוח של רעפי הפלדה ומומלץ שפעולה זו תבוצע ע"י אנשי מקצוע המיומנים לכך.

האם גג רעפי פלדה רועש בגשם?

רעפי פלדה רגילים, בגלל מבנה וציפוי מיוחד שמפחיתים רעש, כך שהם לא רועשים יותר מגג רעפים מסורתי. רעפי פלדה מצופים גרגרי אבן מנחיתים את רעש הגשם בעוד כמה דציבלים. למידע נוסף ניתן לפנות לקישור הבא, בדיקות מעבדה של עוצמת הרעש של רעפי פלדה בגשם 

איך גג רעפי פלדה של Camisa יעמוד בפני מזג אוויר קיצוני?

גג Camisa יכול לעמוד בפני עשרות שנים של תנאי מזג אוויר קיצוניים, כולל חום רוח, לחות, ומשקעים. Camisa עומדים בפני בדיקות ותקנים בינלאומיים המאשרים עמידות בפני רעידת אדמה, אש, חום, קור, ועוצמות רוח של עד 193 קמ"ש. עם כמות מינימלית של תחזוקה תקופתית, גג רעפים של Camisa יספק שנים של ביצועים לאורך זמן.

כיצד גרגרי האבן נשארים קשורים לרעפי פלדה?

פריימר אקרילי מיושם על מצע פלדת Zincalume עוד במפעל הפלדה, על ידי מפעל הפלדה. בשכבה השנייה מיושמים גרגרי האבן. על שתי השכבות הנ"ל מיושמות כשלוש שכבות מגן שונות אשר המבטיחות עמידות בפני מגוון תנאים קיצוניים. השכבות מיושמות על רעפי הפלדה בעזרת תנור ותהליכים כימיים נוספים המבטיחים את אחידות השכבות ועמידותן.

גג פלדה יהיה חשוף לחלודה?

פלדת Zincalume® מיוצרת מסגסוגת מתכות מבוססת אלומיניום ואבץ המשלבות את תכונות המתכות השונות ומגבירות משמעותית את העמידות שלהן בפני קורוזיה וחלודה. בשל הביטחון הרב וניסיון לאורך שנים Camisa מעניקים 50 שנות אחריות על רעפי הפלדה שלהם.

האם הצבע דוהה?

ההיסטוריה של מוצרים של Camisa מוכיח כי דהיית צבע איננה בעייה. רעפים מכוסי גרגרי אבן מוגנים מפני דהיית צבע. רעפים חלקים מיושמים עם פיגמנטים באיכות הגבוהה ביותר ונצבעים בתנור בטמפרטורה של כ700 מעלות, תהליכים המבטיחים עמידות לאורך זמן. עם זאת לאורך השנים שינוי קל בצבע יכול להתרחש, גשם או שטיפה יזומה של גג הרעפים מפעם לפעם ישמרו על מראה רענן של גג הרעפים.

אני מודאג לגבי איכות הסביבה. האם רעפי הפלדה נחשבים כחומר קירוי למיחזור?

כ 60 אחוזים מהחומרים של גג הרעפים ניתנים למחזור.

האם גג פלדה בטוח אש?

גגות פלדה מסווג כחומר לא דליק גגות (Class A) בנוסף בנייה חדשה ויישום פתרון רעפי פלדה מסוג Camisa מסווגת כשיטת בנייה (Class A) לא דליקה. כלומר, גג רעפי פלדה Camisa הוא פיתרון עמיד ביותר בפני אש אש.

מה עם צריכת אנרגיה יעילה?

לגגות מתכת יש רפלקטיביות גבוהה, אשר תורמת ליעילות האנרגיה הכוללת של הבית שלך.

האם אני יכול להשתמש במים הנאספים מן הגג שלי?

כן, מי הגשמים אשר נאספים מגגות Camisa הם בטוחים לשימוש. לאחר התקנת הגג החדש שלך מומלץ לחכות שני גשמים טובים לפני תחילת האיסוף.

האם גגות פלדה רגישים יותר למכות ברק?

גגות פלדה הם לא רגישים יותר לברק מאשר מערכות קירוי אחרות. הרגישות לברק נובעת מהיות הגג הנקודה הגבוהה ביותר ולא בשל החומר ממנו עשוייה מערכת הקירוי. באם קיים חשש, מוטות ברק ניתן להתקין על גגות כי הם הנקודה הגבוהה ביותר בשטח שמסביב.

האם Camisa מציעים אחריות?

כן, כאשר הגג מותקן על פי הסטנדרטים הנדרשים ועם התחזוקה הנדרשת גגות Camisa יכולים לשאת באחריות של עד 50 שנים. אחריות ההתקנה לתקופה של 5 שנים מוצעת גם על ידי מתקינים.

מדוע אנשים בוחרים גג Camisa? 

Camisa נוסדה על ידי משפחת רוס שיש להם מעל 65 שנה של ניסיון בבניית גגות. Camisa היא כיום ספקית גלובלית עם גגות המותקנים ביותר מ80 מדינות ברחבי העולם.

ההתמקדות היא בעיצוב מוצרים פשוטים, פונקציונליים,המאפשרים התקנה קלה ומהירה ושומרים על מראה אסתטי שיתאימו למגוון דרישות אדריכליות. Camisa מבטיחים כי המפיצים שלהם הם חברות מנוסות ואמינות וכי הם מסוגלים לספק ייעוץ מקצועי עם מערך כולל של שירות ומכירות על מנת שבעלי הבתים יהיו מרוצים לחלוטין עם הגג החדש.

 

 

צור קשר
אנא השאירו פרטים ונציג שירות יצור אתכם קשר בהקדם.

אנא הכנס שם
אנא הכנס אימייל
אנא הכנס טלפון/נייד
אנא הכנס הודעה
Invalid Input